ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Web Tabanlı Tasarım ve İşletmelerde Avrupa Stajı Projesi”nin hareketlilik faaliyetleri tamamlandı.

Ayhan  Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Web Tabanlı Tasarım ve İşletmelerde Avrupa Stajı Projesi”nin hareketlilik faaliyetleri tamamlandı.

Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin “Web Tabanlı Tasarım ve İşletmelerde Avrupa Stajı” projesi  kapsamında Çekya, Polonya ve Portekiz’e hareketlilik gerçekleştiren öğrenciler bilgi, gözlem ve deneyimlerini paylaşarak projenin kendilerine ve mesleki gelişimlerine katkı sunduğunu ifade ettiler. Bilişim Teknolojileri öğretmeni Ahmet AYAR, “Bu proje öğrencilere Avrupa’daki teknolojik gelişmeleri ve uygulamaları yakından görme fırsatı sundu. Orada hem farklı kültürleri tanıdılar,  hem de staj  deneyimi kazandılar. Bu bakımdan  oldukça verimli bir proje oldu.” dedi.

 İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, yapılan eğitim yatırımlarıyla gençlerimizin önünün açıldığını ifade ederek AB projeleri sayesinde  öğrencilere çok güzel alternatifler sunulduğunu söyledi.

 

Öğrencilere proje hareketliliği kapsamında ziyaret ettikleri üç Avrupa ülkesindeki eğitim sistemi ve uygulama alanları hakkında gözlemlerini sorarak ne gibi kazanımlar elde ettikleri  konusunda bilgiler aldı. Ayhan  Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Orhan SEVİM, kendilerine her konuda destek olan İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’ye teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu.

28-05-201828-05-201828-05-2018

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.