ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürü Fahri ACAR Yusufeli İlçemizde Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Destekleme Yetiştirme Kurslarında yürütülen çalışmaları yerinde incelemek amacıyla yaptığı ziyaretlerine bugün Yusufeli ilçemizle devam etti.
İl Müdürü Fahri ACAR Yusufeli İlçemizde Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti

Yusufeli Halitpaşa Ortaokulunu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, okulun bölümlerinde incelemelerde bulunarak okul idarecilerinden yürütülen eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Ardından Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının yapıldığı sınıfları ziyaret eden ACAR, öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

ACAR, öğrencilere seslendiği konuşmasında Milli Eğitim Camiası olarak büyük bir gayret içerisinde olunduğunu belirterek "Tek amacımız sizlere daha iyi imkânlar sunmak. Sizler de bu buraya gelerek başarınızı daha da arttırmak için bu gayrete katılıyorsunuz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim" dedi. ACAR, okul idareci ve öğretmenlerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek ziyaretlerini sonlandırdı.

Ziyaretleri sırasında İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR'a Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir ALP eşlik etti.

04-02-202104-02-202104-02-202104-02-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.