ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uzaktan Eğitimde Verimlilik ve Kapsayıcılık Önceliğimiz

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR,  Çevrimiçi Okul Buluşmaları etkinliğinde bugün Merkez Seyitler TOKİ Şehit Onur İlhan İlkokulu/Ortaokulu idareci ve öğretmenleri ile telekonferans yöntemiyle buluştu.
Uzaktan Eğitimde Verimlilik ve Kapsayıcılık Önceliğimiz

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, uzaktan eğitim sürecinde öğrenci ve veliler ile yaptığı görüşmelerden örnekler verdiği konuşmasında ilimiz genelinde uzaktan eğitim faaliyetlerindeki verimliliği arttırmak için yürütülen çalışmalar hakkında da bilgiler paylaştı.

ACAR " Uzaktan eğitimde verimlilik ve kapsayıcılığı arttırabilmemiz öğrenci ve velilerimizle kuracağımız etkili iletişime bağlı. Her öğrencimizin uzaktan eğitimden maksimum verim alması bizlerin sorumluluğundadır. Bu süreçte tüm okullarımızda benimsediğimiz uzaktan eğitimde etkili sınıf yönetimi ve etkili ölçme değerlendirme yaklaşımımız ile derslerimizin verimliliğini dolayısıyla başarımızı arttırmaya devam ediyoruz" dedi.

        Temel Eğitim Hizmetleri biriminden sorumlu Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ'nin de katıldığı çevrimiçi buluşmada okul yöneticileri okul bünyesinde yapılan çalışmalar ve sınavlara hazırlık süreci hakkında bilgiler verdi.

             Program öğretmenlerin söz alarak yaptıkları çalışmalar ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulunmalarının ardından tamamlandı.

07-01-202107-01-202107-01-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.