ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Milletimizin şanlı tarihi, vatan savunması uğruna yazılmış birçok destanla doludur. Bu destanların sonuncusu ise 15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan hain darbe girişimine karşı yazılmıştır.

         Kahraman milletimiz 15 Temmuz hain darbe girişimi karşısında bağımsızlığımızı ve geleceğimizi korumak uğruna sokaklara, meydanlara koşmuş, üzerlerine doğrultulan silahlara, tanklara aldırmadan canlarını siper etmiştir. Bağımsızlık ruhunu yaşatmaya and içmiş milletimizin kahraman evlatları, şehadet mertebesine ulaşabilmek için gözlerini kırpmadan hainlerin üzerlerine yürümüşlerdir.

Bu yıl dördüncüsünü idrak edeceğimiz 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle demokrasimizi, milli birlik ve beraberliğimizi korumak uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize ve hürriyetimize sahip çıkarak bir destan yazan asil milletimize şükranlarımı sunuyorum.

 

 

                                                                                                                             Fahri ACAR

                                                                                                                                                                                                                                                  Artvin İl Milli Eğitim Müdürü

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.