19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI
![19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/19150431_1.jpg)
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Artvin Valisi Sayın Cengiz Ünsal, il protokolü ile öğretmen, öğrenci, sporcular ve Artvin halkının katılımıyla ilimizde coşku içinde kutlandı.
Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen kutlama programı Artvin Gençlik ve Spor Müdürlüğü Çelengi'nin Milli İrade Meydanı Atatürk Anıtı'na sunulması ile başladı.
Konuşmaların yapılması, halk oyunları ve sportif gösterilerin gençlerimiz tarafından sergilenmesi ile devam eden kutlamalar, resmî geçit töreni ve spor gösterileriyle sona erdi.