ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Eğitim Kurumu Yöneticileri Ekim Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Eğitim Kurumu Yöneticileri Ekim Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

31 Ekim 2018 tarihinde Artvin Öğretmenevi Toplantı Salonunda İl Milli Eğitim Müdürü  Abdulcelil KAHVECİ başkanlığında yapılan toplantıda şube müdürleri, okul yöneticileri ve tüm milli eğitim personeli hazır bulundu.

2023 Vizyon Belgesi, Kurum Kültürü, TÜBİTAK ve AB projeleri, DOKA projeleri, Okul Güvenliği, İş sağlığı ve Güvenliği ile ilgili alınması gereken tedbirler, ABİDE İl İzleme Araştırma Uygulamaları ve TIMS Uygulamaları, İyi örnek ve uygulamaların paylaşılması, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında Verimliliğin artırılmasına yönelik alınacak tedbirler, DYNED ve E –Twinning uygulamaları, Öğrencilerin sanat, spor, kültürel faaliyetlere yönlendirilmesi, Kitap Okuma Alışkanlığının kazandırılmasına yönelik yapılan çalışmalar, okul kütüphaneleri ve Z kütüphanelerin verimli kullanılması, Tasarruf tedbirleri,  Rehberlik faaliyetleri / Yöneltme/Olumlu Davranış Kazandırma,  Öğrenci Koçluğu uygulamaları,

Hizmetiçi eğitim faaliyetleri, EBA ‘nın etkin kullanımı, Stratejik plan çalışmaları gibi konular hakkında bilgilendirme ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Okulları sadece akademik bilgilerin aktarıldığı mekanlar olarak değil öğrencileri hayata hazırlayan birer eğitim yuvasına dönüştürmek gerektiğini vurgulayan KAHVECİ eğitim öğretim adına yapılacak tüm çalışmalarda kurum olarak tüm  birimlerle işbirliği içinde çalışmanın önemini belirtti.

Toplantıda Şube müdürleri Cüneyt Kamacı Etkin liderlik,  Sinan Soylu Ölçme Değerlendirme Uygulamaları, Destekleme  ve Yetiştirme Kursları, Mustafa Kemal Çalışkan ise Destek Hizmetleri alanındaki çalışmalar hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

02-11-201802-11-201802-11-2018

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.