ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2024 HAREKETLİLİK YILI GENÇLİK VE SPOR FESTİVALİ
![2024 HAREKETLİLİK YILI GENÇLİK VE SPOR FESTİVALİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/12130137_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar 12.06.2024 Çarşamba günü Gençlik ve Spor Bakanlığı koordinesinde, Herkes İçin Spor Federasyonu ve Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen 2024 Hareketlilik Yılı Gençlik ve Spor Festivaline katıldı.
Öğrenci ve velilerin de katılımıyla düzenlenen festivalde çeşitli yaş gruplarından öğrencilerimiz farklı spor dallarında hünerlerini gösterirken eğlenceli vakit geçirdiler.