ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ AİLE ZİYARETLERİ
![3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ AİLE ZİYARETLERİ](/meb_iys_dosyalar/2022_12/04202528_b504d270-c211-4982-a04a-4398c54d07f7.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, Şube Müdürü Özcan Köse, Artvin RAM Müdürü Devrim Özbayrak ve Fizyoterapist Sevgi Saymaz; Özel gereksinimli çocuklarımızdan Sümeyye Haşhaş ve Berktuğ Çelik'i evlerinde ziyaret ettiler.3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında gerçekleştirilen ziyarette, aileler ile bir süre sohbet edildi ve cocuklarımıza hediyeler takdim edildi.
![04-12-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_12/k_04202528_b504d270-c211-4982-a04a-4398c54d07f7.jpg)
![04-12-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_12/k_04202452_b504d270-c211-4982-a04a-4398c54d07f7.jpg)
![04-12-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_12/k_04202458_be9a1bb7-00b7-4dbf-b6e7-a1cead2267d2.jpg)
![04-12-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_12/k_04202446_508470d2-b56e-4369-a9bf-a7a8142af0e7.jpg)