ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
7 MART İLKOKULU BAHAR ŞENLİĞİ
7 Mart İlkokulu Bahar Şenliği 06.06.2024 Perşembe günü ilimiz Maarif Müfettişleri Başkanı Sercan Babaoğlu, eğitim müfettişlerimiz, şube müdürlerimiz, kurum müdürleri, veli ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Şenlikte eğlenceli vakit geçiren öğrenciler, okul bahçesine kurulan oyun parkurlarında arkadaşlarıyla birlikte oyun oynamanın da keyfini çıkardılar. Okulumuzun velileri tarafından hazırlanan ikramlardan oluşan kermesin de yer aldığı şenlik saat 15.00'te sona erdi.