ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

7 Mart İlkokulu Okul Aile Birliği ile Gazi Ortaokulu Okul Aile Birliğinin İl Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyareti

7 Mart İlkokulu Okul Aile Birliği ile Gazi Ortaokulu Okul Aile Birliğinin İl Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, 13 Kasım 2017 Pazartesi günü 7 Mart İlkokulu ve Gazi Ortaokulu okul yöneticileri ve Okul Aile Birliği üyelerini makamında kabul etti. Tanışma ve taleplerin iletilmesi amacıyla gerçekleşen ziyarette 7 Mart İlkokulu Okul Müdürü Özbay ALTUN, Müdür Yrd. Muharrem ATABAY, Okul Aile Birliği Başkanı Ercüment SEÇKİN okullara güvenlik görevlisi istihdamıyla ilgili memnuniyetlerini dile getirerek eksiklerin giderilmesi noktasında İl Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

 

7 Mart İlkokulunun ardından Gazi Ortaokulundan Okul Müdürü Osman PEHLİVAN, Okul Aile Birliği Başkanı Çiğdem AKYÜZ ve Okul Aile Birliği Başkan Yrd. Ceyhun SÜNER destek eğitim odası, kodlama atölyesi kurulması ve öğretmenlerin her türlü talebinin karşılanmasından dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’ye teşekkürlerini ilettiler.

14-11-201714-11-2017

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.