ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8. SINIF ÖĞRENCİ VELİLERİYLE ONLİNE MOTİVASYON BULUŞMASI YAPILDI

8. SINIF ÖĞRENCİ VELİLERİYLE ONLİNE MOTİVASYON BULUŞMASI YAPILDI

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi psikolojik danışmanları Müjde DEMİRTAŞ ve Necdet ŞENGÜL tarafından 8. sınıftaki öğrencilerimizin velileriyle canlı yayında motivasyon buluşması düzenlendi.

İnternet üzerinden online olarak düzenlenen canlı yayın  İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın açılış konuşmasıyla başladı. Canlı yayında velilere seslenen ACAR, pandemi nedeni ile bu yıl yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavında alınacak önlemler, Sınav öncesi ve sınav anında dikkat edilecek hususlar hakkında bilgiler vererek başarı dileklerinde bulundu.

Katılımın yoğun olduğu online buluşmada psikolojik danışmanlarımız tarafından  8. Sınıf velilerine sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin motivasyonunu artıracak kaygı düzeylerini azaltacak önerilerde bulunuldu. Pandemi nedeni ile sınavın uygulanması ile ilgili yapılan değişiklikler hakkında bilgi verildi. Online Motivasyon Buluşması velilerden gelen soruların yanıtlanmasıyla sona erdi.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.