ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
81 ÇALIKUŞU-ARTVİN e-DERGİMİZİN 4.SAYISI YAYIMLANDI
![81 ÇALIKUŞU-ARTVİN e-DERGİMİZİN 4.SAYISI YAYIMLANDI](/meb_iys_dosyalar/2022_07/01192707_4cb17927-7771-495f-a6eb-4569d5f94e53.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığımız himayelerinde 81 İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce iki ayda bir yayımlanan e-dergi 81 Çalıkuşu kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hazırlanan 81 ÇALIKUŞU-ARTVİN e-dergimizin Temmuz sayısı yayımlandı.
Bilim, sanat, spor, eğitim ve sosyal etkinlik çalışmalarımızın yer aldığı 81 ÇALIKUŞU- ARTVİN e-dergimize ulaşmak için TIKLAYINIZ