AÇIK HAVA DERSLİĞİ İNCELEMESİ
![AÇIK HAVA DERSLİĞİ İNCELEMESİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/09144254_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar ve Milli Eğitim Bakanlığı Başmüfettişi Abdülkadir Yılmaz; Bakanlık Müfettişleri ve İl Müdürlüğümüz birim amirleri ile birlikte 09.05.2024 Perşembe günü Artvin Orman Bölge Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde oluşturulan Açık Hava Dersliği'nde incelemelerde bulunuldu.
Artvin - Ardahan karayolu 3. km'sinde önceki yıllarda oluşturulan 24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanı'nın içinde oluşturulan Ay Yıldız şeklindeki Açık Hava Dersliği'nin kullanıma başlanması için yapılan hazırlıklar kontrol edildi.
Öğrencilerimizin doğayla iç içe ortamda eğitim almalarını, çevre ve doğa bilinci kazanmaları amacıyla oluşturulan alanda yapılan incelemede, havaların güzelleşmesi ile dersliğin kullanılmaya başlanacağı ifade edildi.