ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AÇÜ REKTÖRÜ BİLGİN'E ZİYARET
![AÇÜ REKTÖRÜ BİLGİN'E ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2022_10/25224200_97431ad0-42e9-4d5b-8fcb-59f0a4f13767.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran, Şube Müdürü Zeliha Güney ve Ar-Ge personelimiz Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin'e ziyarette bulundu.Ziyarette Artvin Çoruh Üniversitesi ve İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz iş birliğinde yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.