ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AKUB EKİBİMİZ GÖREVE HAZIR
![AKUB EKİBİMİZ GÖREVE HAZIR](/meb_iys_dosyalar/2024_05/23132621_2cc5e7a76ccd468283a30afeba5b1eeb.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar ve Müdür Yardımcısı Kenan Güray'ın başkanlığında 22.05.2024 Çarşamba günü müdürlüğümüzce oluşturulan AKUB ekibi üyelerinin katılımıyla toplantı yapıldı.
Ülkemizde meydana gelebilecek acil durum, afet ve olağan dışı durumlarda müdahale ekiplerine etkin ve hızlı destek sağlamak amacıyla AFAD ile koordineli çalışacak olan ekibimizle sohbet eden Acar, ekipte yer alan personellere teşekkür etti.