ANNELER GÜNÜ PROGRAMI
![ANNELER GÜNÜ PROGRAMI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/10222927_1.jpg)
Her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan Anneler Günü kapsamında Şehit Ömer Zeki Varan Anaokulu Şirinler sınıfı öğrencilerimiz tarafından 10.05.2024 Cuma günü Gazi Ortaokulu Konferans Salonunda Anneler Günü Programı ve Resim Sergisi düzenlendi.
Düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katılım sağladı. Serginin açılması ve ziyaret edilmesinin ardından Anneler Günü programı
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Program ; minik öğrencilerimizin şiirlerini okuması, Sevgiyi Arayan Çocuk adlı tiyatro gösterisi, Anneler Günü Röportajı ile devam etti.
İl Müdürü Acar, özveri ve fedakarlıkları ile her zaman eğitim öğretim çalışmalarını destekleyen başta annelerimiz olmak üzere tüm velilerimize teşekkür ederek tüm anneler adına programın onur konuğu şehit annelerimize çiçek takdim etti. Bu güzel programı hazırlayan sınıf öğretmeni Güldane Pehlivan başta olmak üzere emeği geçen tüm öğretmen ve yöneticilere teşekkür etti.