ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin Belediye Başkanı Mehmet KOCATEPE “24 Kasım Öğretmenler Günü” Kapsamında İlimizdeki Bütün Öğretmenlere Hediye Verdi

Artvin Belediye Başkanı Mehmet KOCATEPE “24 Kasım Öğretmenler Günü” Kapsamında  İlimizdeki Bütün Öğretmenlere Hediye Verdi

Artvin Belediye Başkanı Mehmet KOCATEPE, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında gerçekleştirdiği okul ziyaretlerinde geleceğin mimarı öğretmenlere bu anlamlı güne özel olarak hazırladıkları   hediyelerini verdi.

 

 Merkez ilçedeki bütün okulları ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumları  tek tek ziyaret ederek öğretmenlerle sohbet eden KOCATEPE, 5 Aralık Salı günü de İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyarette bulundu. Buradaki ziyaretinde de İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, bilgi işlem birimi, AR-GE birimi ve  ölçme değerlendirme birimiyle bir araya geldi.  Belediye Başkanı Mehmet KOCATEPE, “Ben de öğretmenlikten geliyorum. 24 Kasım münasebetiyle bütün okulları gezdik, geçmişi yâd ettik. Anadolu’nun çeşitli illerinde öğretmenlik yaptım, Öğretmenler Günü’nü önemsiyorum.” sözlerine yer verdi. Artvin’de gerçekleştirilen ve gerçekleşmesi planlanan projelerden bahseden Artvin belediyesinin yaptığı hizmetler hakkında da bilgilendirme yaparak İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ ve bütün katılımcılara hediyelerini takdim etti.

05-12-201705-12-201705-12-2017

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.