ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin BİLGE Online Öğretmen Eğitimleri Yeni İçeriklerle Başladı

Artvin BİLGE Online Öğretmen Eğitimleri Yeni İçeriklerle Başladı

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğünce öğretmenlerimize yönelik düzenlenen online eğitimler iki ay süreyle devam edecek yeni program ile başladı.

Pandemi sürecinde ilki 6 Nisanda yapılan ve iki ayda 52 online eğitim ile birinci aşaması tamamlanan, ikinci aşaması 24-25-26 Haziran tarihlerinde Türkiye'de ilk kez online olarak yapılan " Uluslararası Covid-19: Eğitimde Yeni Normalar"  kongresi ile devam eden online öğretmen eğitimlerinin üçüncü aşaması 5 Ekim pazartesi günü, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Scientix Proje Koordinatörü Dr. Tunç Erdal AKDUR'un konuşmacı olduğu  "STEM Eğitimi Proje Hazırlama Süreçleri" eğitimi ile başladı.

        Online programın açılış konuşmasında Dr. Tunç Erdal AKDUR'a değerli katılımlarından ötürü teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR " Yaklaşık iki aylık bir sürede 60 değerli akademisyeni öğretmenlerimizle buluşturacağız. Kademeli ve seyreltilmiş olarak yüz yüze eğitime başladığımız bu günlerde öğretmenlerimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda yeni bilgilere ulaşmaları amacıyla düzenlediğimiz çevrimiçi eğitimlere öğretmenlerimizin yoğun ilgi göstereceğini tahmin ediyorum" dedi.

05-10-202005-10-202005-10-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.