ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin BİLGE Projesi İle Başarıya Odaklandı

Artvin BİLGE Projesi İle Başarıya Odaklandı

Artvin Valiliği himayelerinde, Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ve ildeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının koordinasyonuyla yürütülecek olan Artvin BİLGE Projesi tanıtım toplantısı yoğun katılımla gerçekleşti.

Artvin'de başarının yükseltilmesi için bir araya gelen bütün paydaşlar eğitimin birleştirici gücüne güzel bir örnek oluşturdular. Tanıtım toplantısından sonra bir çok kurum temsilcisi ve vatandaş BİLGE ile Artvin'de çok güzel bir sinerji oluştuğunu, çocuklarımız ve gençlerimizin başarısını arttırmak için ellerinden gelen bütün gayreti göstereceklerini dile getirdiler.

Artvin Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR " Projemizin tanıtım toplantısında kürsüye çıktığımda salondaki insanların gözlerinde gördüğüm enerji ve inanmışlık  bana doğru yolda olduğumuzu gösteren en büyük ipucu oldu. Artvin'imizin projemize bu şekilde kenetlenerek sahip çıkması bizim için büyük bir onur ve daha çok çalışmamız için itici bir güçtür. Milli Eğitim camiası adına katılım gösteren değerli misafirlerimize çok teşekkür ederiz" dedi.

19-02-202019-02-202019-02-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.