ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin Bilge Projesi Online Eğitimlerinin Bugünkü Konuğu "Bonus Hoca" Oldu

Artvin Bilge Projesi Online Eğitimlerinin Bugünkü Konuğu

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve pandemi sürecinin ilk günlerinden itibaren yapılmaya başlanan uzaktan eğitim seminerlerinin bugünkü konuğu eğitimci yazar Süleyman BELEDİOĞLU oldu.

Kamuoyunda "Bonus Hoca" olarak tanınan Süleyman BELEDİOĞLU Sınav Başarısı İçin Çalışma ve Motivasyon temalı söyleşisi ile Artvin'de sınava hazırlanan öğrenciler,  veli ve öğretmenlerle online olarak buluştu. İnternet üzerinden yapılan ve İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın moderatörlüğünde gerçekleşen canlı yayında Bonus Hoca sınav süresinde öğrencilerin kaygılarını azaltmak ve başarılarını arttırmak için tavsiyelerde bulundu. Öğrenci ve öğretmenlerden gelen soruları da yanıtlayan  Süleyman BELEDİOĞLU çalışma alışkanlıkları, uyku düzeni, çalışma süresi, soru çözme yöntemleri, telefon ve bilgisayar kullanımı, ders çalışırken dinlenmenin önemi, ailenin tutumu konularında tavsiyelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR vermiş olduğu katkılardan dolayı  Süleyman BELEDİOĞLU'na teşekkürlerini ileterek söyleşiyi sonlandırdı.

15-05-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.