ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin BİLGE Projesi Online Öğretmen Eğitimlerine İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR da Katıldı

Artvin BİLGE Projesi Online Öğretmen Eğitimlerine İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR da Katıldı

Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında eğitim-öğretime verilen arada Müdürlüğümüzce 6 Nisan günü başlatılan online öğretmen eğitimleri yoğun katılımla devam ediyor.

BİLGE Projesinin ana ilkelerinden birisi olan öğretmenin kendini yenilemesi esas  alınarak hazırlanan online öğretmen eğitimlerinin bugünkü konuğu olan Prof. Dr. Erdoğan TEZCİ'nin dersine İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR da katıldı. Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Başkanı olan Prof. Dr. Erdoğan TEZCİ " Sınıf İçi Etkili Öğrenme Ortamlarının Düzenlenmesi " konulu eğitimini gerçekleştirdi.

Öğretmenlerin yoğun ilgi gösterdiği online eğitim etkinliğinin açılış konuşmasını yapan  İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Prof. Dr. Erdoğan TEZCİ'ye ve dinleyici olarak katılan öğretmenlere teşekkür etti ve " Saygı değer öğretmenler içinden geçtiğimiz bu zor günlerde hepimizin morali bozuk olmakla birlikte en çok desteğe , moral ve motivasyona ihtiyaç duyan kişiler  sevgili öğrencilerimizdir. Bu günlerde çeşitli iletişim araçlarını kullanarak onlara destek olalım. Eğitimlerini destekleyici çalışmalar yapalım. Bakanlığımızın ve İl Müdürlüğümüzün yürüttüğü " uzaktan eğitim çalışmalarını yakından takip edelim " dedi.

09-04-202009-04-202009-04-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.