ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin Bilge Projesi Online Öğretmen Seminerlerinin 52. Yapıldı

Artvin Bilge Projesi Online Öğretmen Seminerlerinin 52. Yapıldı

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğünce Pandemi sürecinde eğitim-öğretime verilen arada 6 Nisan pazartesi günü ilki yapılan online öğretmen seminerlerinin 52. 5 Haziran Cuma günü Saat: 20:00'de yapıldı.

Yaklaşık 60 gündür yoğun bir tempo ile devam eden online öğretmen seminerleri başta ilimiz olmak üzere farklı illerden birçok öğretmen tarafından ilgi ile takip ediliyor. Online seminerlerin birçoğu farklı sosyal medya platformları üzerinden de canlı olarak kısıtlama olmadan ulaşıma açılarak yayınlandığı için geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Artvin BİLGE Projesi Online Öğretmen Seminerleri Müdürlüğümüz ve ÖRAV işbirliği ile yapılan Arzu YÜKSEL'in konuşmacı olduğu "Bir Kolyalaştırıcı Olarak İletişim" başlıklı online eğitimi ile final yaptı.

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR " Pandemi sürecinin ilk günlerinden itibaren yaptığımız planlamalar ile yalnızca öğrencilerimiz değil öğretmenlerimizin de evde geçirdikleri zamanları verimli hale getirmek için büyük çaba gösterdik. Bugün sonuncusunu yaptığımız online öğretmen seminerlerimize katılarak seminerlerimizin içeriğini zenginleştiren değerli katılımcılar başta olmak üzere seminerlerin öğretmenlerimize ulaşmasında gösterdikleri çabadan dolayı ARGE Birimimize ve seminerlerimizi tüm Türkiye'den takip eden öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.