ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ARTVİN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ ZİYARETİ
![ARTVİN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2024_07/08182156_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, 08.07.2024 Pazartesi günü Artvin Halk Eğitimi Merkezi'ne ziyaret gerçekleştirdi.
Açılan yaz kurslarını yerinde ziyaret eden Acar, usta öğretici ve kursiyerlerle bir araya gelerek istek ve ihtiyaçları dinledi. Yürütülen çalışmalar hakkında idarecilerden ayrıntılı bilgi alan Acar, başarı ve kolaylıklar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.