ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin Halk Eğitimi Merkezine İyi Örnekler Ödülü

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından hayat boyu öğrenme çalışmalarına katılımı arttırmak amacıyla halk eğitimi merkezleri ve olgunlaşma enstitülerinin katılımları ile teşvik edici, ilham verici,  örnek uygulamaların değerlendirildiği "Hayat Boyu Öğrenmede İyi Uygulama Örnekleri" isimli çalışmanın bu yıl dördüncüsü yapıldı.
Artvin Halk Eğitimi Merkezine İyi Örnekler Ödülü

Artvin Halk Eğitimi Merkezi 37-72 Ay Çocuk Oyun Odası Kursu Öğretmeni Büşra KELEŞ'in kurum yöneticileri ve personelleri ile birlikte yaptığı 'Sağlık Çalışanlarına Moral Yastığı'  projesi Türkiye genelinde 2020 yılı için seçilen 14 iyi örnekten biri olarak Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

Teşekkür Belgesi düzenlenen törenle İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR tarafından Artvin Halk Eğitimi Merkezi adına Büşra KELEŞ ve kurum yöneticilerine verildi.

Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri biriminden sorumlu Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ, Artvin Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürü İsmail İNAN ve kurum personellerinin katıldığı belge töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR " Bu anlamlı projenin hazırlanmasında emek veren çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim" dedi.

 Covid-19 salgınının tüm dünyayı etkilediği bu dönemde özveriyle çalışan, zaman zaman evlerine gidemeyen sağlık çalışanlarının moralini yükseltmek, çocuklarına olan özlemlerini bir nebze olsun giderebilmek amacıyla proje kapsamında veliler ile iş birliği yapılarak hazırlanan üzerine ailelerinin fotoğraflarının basıldığı yastıklar Artvin Devlet Hastanesi sağlık personellerine, sağlık çalışanlarının evde kalan aileleri için hazırlanan yastıklar ise polis memurları tarafından ailelere ulaştırılmıştı.

02-02-202102-02-202102-02-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.