ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim Öğretmenleri Mesleki Paylaşım ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim Öğretmenleri Mesleki Paylaşım ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

   2019-2020 eğitim öğretim yılı Özel Eğitim öğretmenleri mesleki paylaşım ve koordinasyon toplantısı Artvin Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Özel Eğitim ve Rehberlik hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Özcan KÖSE, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Devrim ÖZBAYRAK ve ilimizde görev yapan Özel Eğitim öğretmenleri katıldı.

   Toplantıda konuşma yapan  İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR konuşmasında,  "Yapacağımız toplantılarda, bireysel çalışmalarımızda Özel Eğitim önceliğimiz olacaktır. Devletimiz bu çocuklarımızı toplum yaşamına kazandırmak için bizlere büyük görevler verdi, bizler de bu görevleri en iyi şekilde yerine getirmek durumundayız. Bulunduğumuz noktadan hareketle çocuklarımızın yaşamına nasıl daha fazla zenginlikler katarız, bu çocuklarımız nasıl daha kolay yaşam olanakları kazanırlar düşünmeliyiz ve bunun için çabalamalıyız. İşinizi, kendinizi, okulunuzdaki yerinizi önemseyin; değiştirme gücünüzün farkında olun. Yaptığınız ve yapacağınız projelerde  İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman yanınızda olacağız." ifadelerine yer verdi.

   Toplantıda Rehberlik Hizmetleri İl Danışma Komisyonunda alınan kararlar, yeni eğitim öğretim yılında Özel Eğitim Hizmetleri alanında yapılması planlanan faaliyetler, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerinin yürütülmesinde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü. 

18-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-2019

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.