ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik Öğretmenleri Mesleki Paylaşım ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik Öğretmenleri Mesleki Paylaşım ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

   2019-2020 eğitim öğretim yılı rehber öğretmenler mesleki paylaşım ve koordinasyon toplantısı Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri biriminden sorumlu Şube Müdürü Özcan KÖSE, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Devrim ÖZBAYRAK ve ildeki rehber öğretmenler katıldı.

   Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Sayın Bakanımızın ve kendisinin rehberlik alanına çok önem verdiğini, öğretmenlerimizin çalışmalarını daima destekleyeceğini belirtti. ACAR, konuşmasında  "Kendi okulunuzda çok önemli rol üstlendiğinizin ve büyük değişimleri başlatacak güçte olduğunuzun farkında olun. Sizler çocukların bilgiye ulaşma kaynağı ve onlar için birer modelsiniz." ifadelerini kullandı.

   Toplantıda Rehberlik ve Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonunda alınan kararlar, yeni eğitim öğretim yılında gerçekleştirilecek rehberlik faaliyetleri, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerinin yürütülmesinde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri, alanla ilgili yapılacak yerel ve ulusal proje çalışmaları görüşüldü. 

07-10-201907-10-201907-10-201907-10-2019

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.