ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri okullarına İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’yi ziyaret etti.

Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri okullarına  İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’yi ziyaret etti.

KAHVECİ, eğitim faaliyetlerinde okul-veli işbirliğinin önemine vurgu yaptı. KAHVECİ,  Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenim gören öğrencilerin kendi alanlarında  aranan eleman olarak yetişmeleri, istihdamlarının sağlanması noktasında  okul-sektör işbirliğinin sağlanması gerektiğini ifade etti.

TOBB tarafından Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine 16 derslikli bir eğitim yatırımı daha kazandırılacağını ifade eden KAHVECİ, öğrencilerimizin çağın gerektirdiği tüm teknolojik gelişmelerden en üst düzeyde istifade etmeleri noktasında gayret gösterdiklerini belirtti. 

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette;Okul –Aile Birliği üyeleri taleplerini dile gerdikten sonra,  okulların fiziki imkanlarındaki iyileştirmeler, il genelinde eğitim alanında uygulanan başarılı projeler ve uygulamalar için  İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’ye teşekkürlerini ilettiler.

21-11-201821-11-201821-11-201821-11-2018

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.