ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin Milletvekili Sayın Erkan BALTA'dan İl Müdürü Fahri ACAR'a Ziyaret

Artvin Milletvekili Sayın Erkan BALTA'dan İl Müdürü Fahri ACAR'a Ziyaret

Artvin Milletvekili Sayın Erkan BALTA, İl Başkanı Fatih TAHTALI ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ı ziyaret ettiler.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Koronavirüs ( Covid-19 ) ile mücadele kapsamında eğitim-öğretime verilen arada ilimizde yürütülen uzaktan eğitim faaliyetleri, online öğretmen eğitimleri, gönüllüler grubu, tek kullanımlık maske ve siperlik üretimi, öğretmenevi ve öğrenci pansiyonlarının sağlık personelinin hizmetine sunulması konularında bilgiler verdi.

Artvin Milletvekili Sayın Erkan BALTA " Koronavirüsle mücadele konusunda gösterdiğiniz hassasiyet ve okullarımızın kapalı olduğu bu süreçte uzaktan eğitim faaliyetleri ile öğrencilerimiz öğretmenlerimiz ve velilere yönelik yaptığınız çalışmalardan dolayı şahsınızda tüm milli eğitim camiasına teşekkür ederim. Özellikle ilimizde çalışan saygıdeğer öğretmenlerimizin her koşulda öğrencilerimize ulaşma ve faydalı olma çabaları takdire şayandır Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgınından ulusça birlik beraberlik ve dayanışma içinde kurtulacağımıza inancım tamdır " dedi.

16-04-202016-04-202016-04-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.