ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin Orman Spor Kulübü Derneğinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ziyareti

Artvin Orman Spor Kulübü Derneğinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ziyareti

Artvin Orman Spor Kulübü  Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri 5 Ocak 2018 Cuma Günü İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’yi ziyarette bulundu. Artvin Orman Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Alim AVCI beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Bora MERCAN, Ergün KAHRAMAN ve Berkan KESKİN ile birlikte yaptığı ziyarette  İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’ye spor kulübünün forma ve atkısını hediye etti.

Ziyarette ilimizdeki öğrencileri spora teşvik etmek adına 8 Ocak 2018 Pazartesi günü merkez ilçedeki ilkokul ve ortaokulları ziyaret ederek öğrencilere antrenman yeleği ve spor malzemeleri dağıtımı yapacaklarını ifade eden Kulüp  Başkanı Alim ÇELİK, Artvin’de yüzme, kayak gibi sporların yanı sıra okçuluk, futbol, voleybol ve basketbol alanlarında yapılacak çalışmalar ve yürütülecek projelerle ilgili konuları görüştü. 21 Mart Orman Haftası Etkinlikleri kapsamında da  okullarda sportif faaliyetler gerçekleştireceklerini söyleyen ÇELİK, Artvin Orman Spor Kulübünün bünyesinde futbol, voleybol, basketbol, güreş, masa tenisi geleneksel kızak ve okçuluk alanlarında sporcular bulundurduklarını  ifade ederek geleneksel kızakta Türkiye şampiyonluğuna sahip olduklarını vurguladı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, öğrencilerimizin spora teşvik edilmesi ve bu anlamda imkanlar oluşturulması bakımından sundukları katkı için Artvin Orman Spor Kulübüne teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

05-01-2018

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.