ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası "Tabletin Benden" Dedi

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası uzaktan eğitim sürecine katkıda sunmak amacıyla okullarımızca belirlenen öğrencilerimize ulaştırılmak üzere 85 adet tablet bilgisayar desteğinde bulundular.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafında ülke genelinde sürdürülen tablet desteğinin yanında Artvin Valiliği tarafından başlatılan "Tabletin Benden Bağış Kampanyası" kapsamında eğitim destekçisi kurum ve kuruluşlar ile hayırsever vatandaşların tablet desteği devam ediyor.

Bu kapsamda Artvin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bağışlanan 85 adet tablet bilgisayar düzenlenen teslim organizasyonunda ARTSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin KURT tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'a imzalanan protokolle takdim edildi.

Teslim töreninde konuşan ARTSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin KURT pandemi sürecinde uzaktan eğitim çalışmalarının sürdürülmesi adına verilen her desteğin öğrencilerin yetişmesinde büyük önem taşıdığına vurgu yaparak " Bu desteği en anlamlı destek olarak görüyoruz çünkü eğitime yatırım yapmak kadar güzel bir şey yok. İlimizde yaşayan öğrencilerimize hayırlı olsun" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası'na desteklerinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında  "Ülkemizin geleceği çocuklarımızın nitelikli eğitim alarak yetişmesi açısından bakıldığında eğitim tüm toplumun sorumluluğudur. Bu anlamda Artvin olarak çok şanslıyız çünkü eğitim camiası olarak çocuklarımız için attığımız her adımda büyük bir duyarlılıkla bizleri destekleyen kurum, kuruluş ve vatandaşlarımızı yanımızda görüyoruz" dedi.

           Teslim törenine ARTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Ali ÖKTEM, Meclis Başkanı İrfan YILDIRIM, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Ahmet BÜRLÜKKARA ve Sinan SOYLU katıldılar.

29-12-202029-12-202029-12-202029-12-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.