ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin Vali Yardımcısı Cevat UYANIK Başkanlığında İldeki Eğitim Faaliyetlerini Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Artvin Vali Yardımcısı Cevat UYANIK Başkanlığında İldeki Eğitim Faaliyetlerini Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş ve İşlemlerinden Sorumlu Vali Yardımcısı Cevat UYANIK başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, il milli eğitim müdür yardımcıları ve birimlerden sorumlu şube müdürleri hazır bulunarak ildeki eğitim faaliyetleriyle ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

İl milli eğitim personel dağılımı, il geneli okul, öğrenci ve öğretmen sayıları, derslik sayıları, okullaşma oranı, LGS ve YKS yerleştirme oranları, taşımalı eğitim, inşaat ve yatırımlarla ilgili çalışmalar, öğrencilerin taşınması, AB projeleri, yerel ve ulusal projeler, öğretmen ve öğrencilere yönelik sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler hakkında brifing alan UYANIK yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Artvin'deki eğitimin niteliğini artırma yolunda düzenlenecek olan faydalı her çalışmayı destekleyeceklerini belirtti.

02-10-201902-10-2019

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.