ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Artvin Valisi Yılmaz DORUK 24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle Emekli Öğretmenlerimize Karanfil Verdi
![Artvin Valisi Yılmaz DORUK 24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle Emekli Öğretmenlerimize Karanfil Verdi](/meb_iys_dosyalar/2019_11/25215937_manYet.jpg)
Vali DORUK, İl Milli Eğitim müdürümüz Fahri ACAR ve İnsan Kaynakları Şube Müdürü Cüneyt KAMACI ile birlikte; Artvin Öğretmenevi Lokalinde ilimizde öğretmenliğe ömür vermiş emekli öğretmenlerimizle bir araya geldi.
Öğretmenlik mesleğinin en kutsal mesleklerden biri olduğunun altını çizen DORUK: " Şahsınızda; bu memleketin çocuklarına eğitim vermiş bu mesleğe ömrünü adamış tüm emekli öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum." ifadelerine yer vererek öğretmenlere karanfil hediye etti.