ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin Valisi Yılmaz DORUK Merkez İlçedeki Eğitim Kurumu Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

Artvin Valisi Yılmaz DORUK Merkez İlçedeki Eğitim Kurumu Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

Artvin Valisi Yılmaz DORUK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR ile  ilimizde yürütülen eğitim çalışmalarını değerlendirmek için merkez ilçedeki ortaokul ve orta öğretim kurumları yöneticileriyle bir araya geldi.

Artvin Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen görüşmelerde, okulların fiziki durumu, eğitim öğretim adına düzenlenen çalışmalar, personel durumu, sosyal kültürel ve sportif faaliyetler ve yürütülen ulusal ve yerel projeler ele alındı.

Toplantının açılışında konuşan Vali DORUK; ilimizde eğitim seviyesi olarak nerede olduğumuzu görmek ve okul müdürlerini birebir tanımak açısından bu toplantıların önemli olduğunu belirtti.

Vali DORUK: " Eğitim kurumu yöneticileri olarak sizler çok önemli bir görev ifa etmektesiniz. Her birimiz, bu ülkenin geleceği olan yavrularımızı sizlere emanet ediyoruz. Çocuklarımızın donanımlı bir şekilde yetişmesinde, memleketine, milletine faydalı bireyler olmasında, siz eğitimcilerin ciddi emekleri vardır ve bu durum sizlere büyük sorumluluklar yüklemektedir." ifadelerine yer verdi.

Toplantı merkez ilçe ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında yürütülen ve yürütülmesi planlanan eğitim faaliyetlerinin değerlendirilmesiyle devam etti.

25-11-201925-11-201925-11-201925-11-201925-11-2019

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.