ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artvin Yöneticilerini 2023’e Taşıyor

Artvin Yöneticilerini 2023’e Taşıyor

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 2017 Yılı Teknik Destek Programı 5. Dönem başvuruları kapsamında sunduğu “Artvin Yöneticilerini 2023’e Taşıyor” adlı teknik destek projesi DOKA (Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı ) tarafından kabul edildi.

Eğitimler Merkez ilçe, Hopa, Şavşat ve Borçka ilçelerinde üçer gün olarak planlanmış olup toplam 12 gün sürecektir. Proje kapsamında alınacak eğitimler ile ilimizdeki 223 okul/ kurum yöneticisinin Türk Milli Eğitim Sistemi, öğretim liderliği, vizyon ve strateji geliştirme, yönetim ve süreçleri, okul yönetimi ve liderlik, okul kültürü ve örgütsel davranış, yönetimde insan ilişkileri, toplantı ve zaman yönetimi, protokol kuralları, resmi yazışma kuralları,  denetim ve değerlendirme konularında mesleki ve kişisel kapasitelerinin arttırılması hedeflenmektedir.

 

DOKA’nın verdiği teknik destek kapsamında verilecek olan eğitim Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüttüğü AHENG Projesi içerisinde yer alan “ Eğiticilerin Eğitimi ”ne destek sağlayarak okul/kurum yöneticilerinin mesleki gelişimine katkı sunacaktır.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.