ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKAN ÖZER, İL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI

19.08.2021 tarihli Bakanlar Kurulu Toplantısında okulların beş gün yüz yüze açılması kararının ardından Milli Eğitim Bakanı Mahmut ÖZER, İl Milli Eğitim Müdürleri ile toplantı yaparak değerlendirmelerde bulundu. 
BAKAN ÖZER, İL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI

Okul çevresinde, sınıflarda ve kapalı alanlarda temizlik, havalandırma ve sosyal mesafeye dikkat edilmesinin önemine değinilen toplantıda; aşı ve okullarda alınması gereken tüm salgın tedbirleri ile öğrenci, öğretmen ve velilerin uyması gereken kurallar maddeler halinde görüşüldü. Konu hakkında İl Müdürlerine söz veren Bakan ÖZER, toplantıda belirtilen maddeler hakkında İl Müdürlerinin de görüşlerini aldı.

Bakan Özer, 6 Eylül 2021 tarihinde okulların açılması kararının Bakanlar Kurulu toplantısında kesinleşmesi üzerine, tüm tedbirlerin okullar açılmadan hızlı bir şekilde alınmasını ve okulların hiçbir eksik olmadan eğitim öğretime açılmasını belirtti.

20-08-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.