ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKAN ÖZER, SEL VE YANGINDAN ETKİLENEN İLLERİN İL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI

Yeni eğitim öğretim yılının 6 Eylül 2021 tarihinde başlayacak olması sebebiyle selden ve yangından etkilenen illerdeki eğitim kurumlarının durumu ve bu illerdeki ihtiyaçların görüşülerek tüm eksiklerin zamanında giderilmesi için düzenlenen toplantıda; afetler nedeniyle hasar alan eğitim kurumlarının yeni eğitim öğretim yılına kadar hazır hale getirilmesi için yapılacak çalışmalar değerlendirildi.
BAKAN ÖZER, SEL VE YANGINDAN ETKİLENEN İLLERİN İL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI

Sel ve yangın afetlerinden etkilenen illerin İl Müdürlerine söz veren Sayın ÖZER; İl Müdürlerinden, illerdeki eğitim kurumlarının mevcut durumları ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Toplantıda söz alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR da Artvin'de yaşanan sel felaketi sonrası yaraların sarılması için yapılan çalışmalar ve ihtiyaçlar konusunda Bakan ÖZER'i bilgilendirdi. 

Selden ve yangından etkilenen illerdeki tüm eksiklerin ve ihtiyaçların hızlı şekilde giderileceğini belirten Sayın ÖZER, yaşanan afetler sebebiyle İl Müdürlerine geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerinde bulundu.

17-08-202117-08-202117-08-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.