ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAŞARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
![BAŞARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2022_10/05171614_310515271_458574412916784_7197314216331986454_n.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar başkanlığında 05.10.2022 Çarşamba günü saat 16.00'da Artvin Fen Lisesinde Başarı Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Ana gündemin akademik başarının arttırılması olan toplantıda; proje çalışmaları, üniversite sınavlarında öğrencilerimizin başarı seviyesinin yükselmesi ve bu hedeflere ulaşmak için yapılması gereken çalışmalar değerlendirildi.