ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAŞARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
![BAŞARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2024_07/09134738_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar başkanlığında 09.07.2024 Salı günü saat 09.00'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim ve öğretimden sorumlu şube müdürleri, Ölçme ve Değerlendirme Merkezi yöneticileri ve Ar-ge öğretmenlerinin katılımıyla 2024 yılı LGS ve diğer alanlarda yapılan çalışmalar, alınan sonuçların analizi ve 2024-2025 yılında yapılacak çalışmalara yönelik değerlendirme toplantısı yapıldı.