BAŞARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar başkanlığında 12.07.2024 Cuma günü Artvin Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu toplantı salonunda başarı değerlendirme toplantısı yapıldı.
Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürlüğü birim amirleri, merkez ilçe ortaokul müdürleri ve Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürü Ayşe Arslan katıldı.
2023-2024 eğitim-öğretim yılının değerlendirildiği toplantıda 2024 yılı LGS ve diğer alanlarda yapılan çalışmalar, alınan sonuçların analizi ve 2024-2025 yılında yapılacak çalışmalara yönelik değerlendirmelerde bulunuldu.
Dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.