ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarıyı Arttırmak İçin Bütün İmkânları Kullanacağız

Başarıyı Arttırmak İçin Bütün İmkânları Kullanacağız

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek kurum yönetici ve öğretmenleri ile toplantı yaptı

Toplantıda konuşan ACAR, " Değerli arkadaşlar ilimizdeki öğrencilere daha iyi eğitim olanakları sunmak ve başarıyı arttırmak için bütün imkânları kullanmalıyız. Başarıyı arttırmak için yapılması gerek önemli çalışmalardan biri de bu alanda yapılan araştırma ve geliştirme çalışmalarıdır. Sizlerden öğrenme sürecini çeşitli açılardan inceleyen, niteliği geliştirmek için çözüm önerileri sunan bilimsel araştırmalar ve yayınlar bekliyorum. Örneğin öğrencilerimizin öğrenme stillerine göre programları çeşitlendirerek eğitim içeriği sunmak, öğrenme ortamlarının niteliğini arttırmak hususunda son derece önemlidir. Bu amaçla okullarımızda  "öğrenme stillerini belirleme " çalışmalarını hayata geçireceğiz. Eğitimin niteliğini arttırmaya yönelik her çalışmada yanınızda olacağız" dedi.

Ziyarette Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Devrim ÖZBAYRAK uzaktan eğitim sürecinde yapılan rehberlik faaliyetleri, yürütülen projeler ve eğitim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

11-12-202011-12-202011-12-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.