ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

" BİLGE " Ardanuç'taİlimizin eğitsel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, nitelikli çalışmalar geliştirilmek, yürütmek ve sonuçlarını izlemek amacıyla hazırlanan Artvin BİLGE Projesi (Bilimsel İlkeli Gelişimsel Eğitim Projesi) düzenlenen bilgilendirme toplantılarıyla öğretmenlerimize anlatılmaya devam ediliyor.

Artvin BİLGE Projesinin bugünkü durağı Ardanuç oldu. Bilgilendirme toplantılarının önemine değinen İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR," Yaptığımız toplantılarda BİLGE projesindeki en önemli aktör olan öğretmenlere detaylı bilgiler veriyoruz. Projemizin alanda anlam kazanması camiamız ve projedeki bütün paydaşların BİLGE'ye sahip çıkması ve benimsemesiyle mümkün. Yaptığımız toplantılarda öğretmenlerimizin heyecanına tanık oluyorum. Projemize sahip çıkıp bu heyecanı bizimle paylaşan değerli idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Ardanuç'ta yapılan toplantılar kapsamında İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ ve ARGE Ekibi Ardanuç Cumhuriyet Ortaokulu, Ardanuç Anaokulu, Ardanuç Anadolu Lisesi, İskender Paşa Çok Programlı Anadolu Lisesi, Ardanuç Anadolu İmam Hatip Lisesinde İdareci ve öğretmenlerle toplantılar gerçekleştirdi.

11-03-202011-03-202011-03-202011-03-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.