ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLGEce Eğitim Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Artvin Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan eğitim, bilim, kültür ve sanat dergisi "BİLGEce Eğitim" yayın hayatına başladı.
BİLGEce Eğitim Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Yılda üç sayı olarak çıkacak olan dergimizin ilk sayısında uzaktan eğitim süreci, salgın ile mücadelede çalışmalarında öğretmenlerin rolü, Uluslararası Covid-19 Kongresi: Eğitimde Yeni Normlar, İstiklal Marşı'mızın 100. yılı, Müdürlüğümüzce hazırlanan öğrencilerimizin salgınla mücadele kurallarını öğrenmelerini amaçlayan eğitici çizgi filmler ve eğitici şarkılar, öğrenci veli ve öğretmenlere yönelik yapılan uzaktan eğitim ve seminerler ile öğretmenlerimizin kaleminden ilimizin farklı yönlerini anlatan makaleler yer alıyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, " Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak bilgiyi ve sevgiyi paylaşmak, yeni fikirlere yelken açmak için hazırladığımız BİLGEce Eğitim dergimizin, eğitim camiamıza hayırlı olmasını dilerim." dedi.

 

Online Dergi 

http://meb.ai/KrcRc4

 

25-03-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.