BONUS HOCA LİSE ÖĞRENCİLERİMİZLE BULUŞTU
![BONUS HOCA LİSE ÖĞRENCİLERİMİZLE BULUŞTU](/meb_iys_dosyalar/2024_05/13214429_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Artvin BİLGE Akademi Öğrenci Eğitimleri kapsamında 13.05.2024 Pazartesi günü Kazım Karabekir Anadolu Lisesi Konferans Salonunda söyleşi düzenlendi.
Kamuoyunda "Bonus Hoca" olarak tanınan ve tüm öğrencilerimiz tarafından sevilerek takip edilen Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkiye Eğitim Danışmanı Sayın Süleyman Beledioğlu "Bilişsel Stres Yönetimi ve Bilişsel Motivasyon" adlı söyleşi ile tüm 12. sınıf öğrencilerimizle buluştu.
Katılımın ve ilginin yoğun olduğu söyleşide İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, öğrencilerimizin sınav öncesi ve sınav anında stres yönetimini sağlamalarında söyleşinin büyük faydası olacağını ifade ederek Sayın Beledioğlu'na sunduğu katkılar için teşekkür etti.