ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bonus Hoca'dan YKS Başarısı İçin Çalışma Yöntemleri Online Eğitimi

Bonus Hoca'dan YKS Başarısı İçin Çalışma Yöntemleri Online Eğitimi

Yükseköğretim Kurumları Sınavına hazırlanan 12. Sınıf öğrencilerimize yönelik "YKS Başarısı İçin Çalışma Yöntemleri" başlıklı online eğitim Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Psikolojik Danışmanı Necdet ŞENGÜL'ün moderatörlüğünde Eğitimci/Yazar Süleyman BELEDİOĞLU'nun katılımı ile online olarak gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Süleyman BELEDİOĞLU'na değerli katılımları için teşekkür ederek  " Aslında bazı krizler iyi yönetilirse fırsata dönüştürülebilir. Öğrencilerimizin uzaktan eğitim dönemini iyi yöneterek, zamanı verimli kullanıp başarılı olacaklarına gönülden inanıyorum. Online eğitimimizin verimli olmasını dilerim" dedi.

Online eğitimde öğrencilerimize, çalışma alışkanlıkları, uyku düzeni, çalışma süresi, soru çözme yöntemleri, telefon ve bilgisayar kullanımı, ders çalışırken dinlenmenin önemi, ailenin tutumu konularında tavsiyelerde bulunuldu.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.