ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Borçka İlçesinde Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Borçka İlçesinde Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Artvin Valiliği himayelerinde Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Artvin'in eğitsel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, nitelikli çalışmalar geliştirilmek, yürütmek ve sonuçlarını izlemek amacıyla uygulamaya koyulan BİLGE Projesi Eğitim Değerlendirme Toplantıları yapılmaya devam ediyor.

             Artvin Valisi Sayın Yılmaz DORUK başkanlığında, Borçka Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Borçka Kaymakamı Hasan Hüsnü TÜRKER, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Borçka ve Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile Borçka ve Murgul İlçelerinde görev yapan lise ve ortaokul müdürleri katıldı.

Eğitim değerlendirme toplantılarının ilki Merkez İlçede, Arhavi, Hopa, Kemalpaşa İlçelerini kapsayan ikinci toplantı Hopa İlçesinde, Ardanuç, Şavşat, Yusufeli İlçelerine yönelik üçüncü toplantı Ardanuç ilçesinde, Borçka ve Murgul ilçelerine yönelik dördüncü ve sonuncusu ise bugün Borçka'da gerçekleştirildi.

Değerlendirme toplantısında, BİLGE projesi kapsamında yürütülen sosyal kültürel faaliyetler,   akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmalar,  değerler eğitimi çalışmaları ile LGS ve YKS' ye yönelik çalışmalar değerlendirildi.

Toplantıda Artvin Valisi Sayın Yılmaz DORUK " Yaptığımız çalışmaları değerlendirmek, tespit ettiğimiz eksiklikleri gidermek başarı için çok önemli. Hepimiz kurumumuzun başarısını artırmak için stratejiler belirleyip hep birlikte ilimizin başarısını yükseltmek için çaba göstereceğiz." dedi.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR ''Kurumlarımızda öğretmenlerimize destek olmalıyız. Kurumsal motivasyonu önceleyip, gönül birliği amaç birliği oluşturmalıyız. BİLGE Projesi ile birlikte oluşan olumlu hava ile Artvin'i eğitimde daha ileriye taşımalıyız ." dedi.

Toplantı Artvin Valisi Sayın Yılmaz DORUK'un başarı dilekleri ile sona erdi.

12-03-202012-03-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.