ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇEVRİM İÇİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
![ÇEVRİM İÇİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2022_08/24132444_300479200_5394657983956035_4822587615906386851_n.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar başkanlığında 24.08.2022 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve şube müdürlerinin katılımı ile çevrim içi değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında ilçelerimizde yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda Acar, Milli Eğitim Bakanlığı koordinesinde yürütülen projeler hakkında da değerlendirmelerde bulundu.