ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEVRİM İÇİ OKUL BULUŞMALARI KÖY OKULLARI İLE DEVAM EDİYOR

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın okullarda yürütülen eğitim faaliyetleri ve uzaktan eğitim çalışmalarında verimliliği arttırmak, LGS hazırlık sürecinde yürütülen çalışmaları değerlendirmek amacıyla yaptığı çevrim içi okul buluşmaları 26 Mayıs 2021 Saat:19.30'da Borçka ilçemizdeki köy okulları ile yapılan oturum ile devam etti.
ÇEVRİM İÇİ OKUL BULUŞMALARI KÖY OKULLARI İLE DEVAM EDİYOR

Çevrim içi buluşma 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu/Ortaokulu, Camili Yatılı Bölge Okulu, Düzköy İlkokulu/Ortaokulu, Güreşen Şehit Resul Kakşi İlkokulu/Ortaokulu, Karşıköy İlkokulu/Ortaokulu, Muratlı İlkokulu ve Meryem Acar İlkokulu idareci ve öğretmenlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmasında LGS hazırlık süreci, okul dışı öğrenme ortamlarının akademik başarıdaki etkisi, uzaktan eğitimde kapsayıcılık, nitelikli ölçme değerlendirme konularında yaptığı değerlendirmelerde bulundu.

          Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram BAKIR, Temel Eğitim Hizmetleri biriminden sorumlu Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ ve İlçe Şube Müdürlerinin katıldığı etkinlik öğretmenlerin söz alarak branş bazında yaptıkları çalışmaları aktarmalarının ardından başarı dilekleriyle tamamlandı.

26-05-202126-05-202126-05-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.