ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çevrimiçi "Öğretmenler Odası Buluşmaları" Devam Ediyor

Çevrimiçi

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın Covid-19 ile mücadele ve uzaktan eğitim çalışmalarında verimliliği arttırmak amacıyla çevrimiçi olarak gerçekleştirdiği  "Öğretmenler Odası Buluşmaları" bugün Merkez Gazi Ortaokulu ile devam etti.

Çevrimiçi buluşmaya uzaktan eğitim sürecinde göstermiş oldukları özverili çalışmalar nedeniyle idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederek başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR,  proje aşaması tamamlanan yeni Gazi Ortaokulu binasının 3 Boyutlu animasyon videosunu öğretmenlerimizle paylaştı.

Buluşmada konuşan ACAR " Covid-19 ile mücadelede uzaktan eğitim araçları ile çok kısa bir sürede 2200 öğretmenimizle 25000 öğrencimize ve tüm velilere ulaşarak alınması gereken tedbirleri paylaştık. Öğrenci ve velilerimize, kurallara uyarak virüsten korunabileceğimizi anlatarak umut aşıladık. Bu çalışmamız öğrencilerimizin moral ve motivasyonu arttırmak açısından son derece önemli" dedi.

Tabletin Benden Kampanyası ile toplanan tablet bilgisayarların ilimiz genelinde öğrencilerimize ulaştırılmaya başladığını kaydeden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR Bakanlığımızca gönderilen tablet bilgisayarların da yakında öğrencilerimize ulaştırılacağını belirterek uzaktan eğitime katılma oranının daha da artacağını belirtti.

İlki 4 Aralık Cuma günü yapılan çevrim içi okul ziyaretlerinde öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR ile sohbet ederek duygu düşünce ve isteklerini anlatma fırsatı buluyorlar.

Temel Eğitim Hizmetleri biriminden sorumlu Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ'nin de katıldığı çevrimiçi buluşmada Okul Müdürü Osman PEHLİVAN, uzaktan eğitim sürecinde okul bünyesinde yapılan çalışmalar ve sınavlara hazırlık süreci hakkında bilgiler verdi. Çevrimiçi buluşma öğretmenlerin söz alarak çalışmaları ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulunmalarının ardından tamamlandı.

11-12-202011-12-202011-12-202011-12-202011-12-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.