ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çevrimiçi Okul Buluşmaları Devam Ediyor

Aralık ayından başlayarak ilimizdeki okullar ile ayrı ayrı yapılmaya devam eden "Çevrimiçi Okul Buluşmaları" etkinliği bugün Yusufeli Halitpaşa İlkokulu/Ortaokulu ile devam etti.
Çevrimiçi Okul Buluşmaları Devam Ediyor

Uzaktan eğitimde verimliliği arttırmak, okullarımızda yürütülen çalışmaları değerlendirmek amacıyla gerçekleştirilen çevrimiçi buluşmalarda öğretmenlerimiz İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR ile karşılıklı konuşarak yaptıkları çalışmalar, okul-öğrenci başarısı ve hedefleri hakkında bilgiler paylaşıyorlar.

Buluşmada konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, ilimizin en eski en köklü okullarından birisi olan Halitpaşa İlkokulu/Ortaokulu'nun yüz yüze eğitim başladığında yeni binasında ders başı yapacağını belirtti.

Uzaktan eğitim döneminde öğrenci, öğretmen ve velilerin karşılaştıkları durumlara örnekler veren ACAR, uzaktan etkili sınıf yönetimi kavramı ve beceri temelli ölçme değerlendirme yönteminin önemine vurgu yaptı.   

Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir ALP ve Temel Eğitim Hizmetleri biriminden sorumlu Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ'nin de katıldığı çevrimiçi buluşmada, okul idarecileri de söz alarak uzaktan eğitim sürecinde okul bünyesinde yapılan çalışmalar ve sınavlara hazırlık süreci hakkında bilgiler verdiler.

14-01-202114-01-202114-01-202114-01-202114-01-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.