ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Çocuğum İngilizce Öğreniyor" Eğitimi Yapıldı

Artvin BİLGE çevrimiçi öğretmen eğitimlerinin bugünkü konuğu "Çocuğum İngilizce Öğreniyor" başlıklı eğitimi ile Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal Sinan ÖZMEN oldu.


Çevrimiçi eğitimin açılış konuşmasını yapan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR konuşmasına Prof. Dr. Kemal Sinan ÖZMEN, eğitimin hazırlanmasında emek veren personel ve katılımcılara teşekkür ederek başladı.

ACAR "Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü olarak özellikle içinde bulunduğumuz salgın döneminde bilgilerimizi yenilemek ve dayanışma içerisinde bulunmak amacıyla öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle ve velilerle sık sık bir araya geliyoruz. Yaptığımız eğitimlerle eğitim kenti Artvin'e sunduğumuz hizmetlerin niteliğini arttırmaya çalışıyoruz" dedi.

           Öğretmen, öğrenci ve velilerin yoğun ilgi gösterdiği çevrimiçi eğitim Prof. Dr. Kemal Sinan ÖZMEN'in İngilizceyi İyi Bilmek, Çocuklarımızın Bilişsel Özellikleri, Çocuklarımızın Sosyo-Kültürel Özellikleri başlıklarını içeren sunumum ardından tamamlandı.

20-02-202120-02-202120-02-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.